Úvodní stránka | Mapa webu
O společnosti Služby Prostory k pronájmu Fotogalerie Kontakt
registrace do klientské sekce
přihlášení do klientské sekce
rezervace konferenčního sálu
10. 10. 2018
Výzvy pro Vaše start-upy podporované Agenturou CzechInvest
Agentura CzechInvest vyhlásila nové výzvy na podporu start-upů v zahraničí.

Výzva nabízí možnost zúčastnit se semináře v San Francisku a Singapuru. 
Přihlášky do programu lze podávat až do 2. 11. 2018. Více informací naleznete po rozkliknutí tohoto odkazu.

Výzva CzechDemo je orientovaná na asijský trh - Tokyo. Poznejte lokální trh a představte své start-upy asijským zákazníkům.
Přihlášky do programu lze podávat až do 22. 11. 2018. Více informací naleznete zde.

Obě výzvy jsou zaměřeny především na networking a přípravu obchodního jednání v dané lokaci. Tak využijte příležitosti pro své start-upy!


14. 8. 2018
Cena Inovace roku 2018

Asociace inovačního podnikání České republiky vyhlašuje pravidelně od roku 1996 prestižní soutěž o Cenu Inovace roku. V rámci soutěže jsou hodnoceny nejkvalitnější inovační produkty přihlašovatelů se sídlem v České republice.

Nepromarněte šanci přihlásit se do letošního 23. ročníku soutěže, přihlášky můžete podávat až do 31. října 2018.

Podmínky pro přihlášení do soutěže naleznete na webu AIP ČR, z.s.12.6.2018
Festival Exportu 2018

Zúčastněte se již VI.ročníku projektu Festival Exportu 2018, který je pořádán sdružením CzechInno. Cílem projektu je povzbudit mezinárodní obchodní spolupráci. Informační a kontaktní akce na podporu mezinárodní obchodní spolupráce. Letošní ročník podporuje zejména obchodní výměnu v oblasti inovativních produktů a služeb zaměřených na rozvoj digitální ekonomiky. Festival je určen začínajícím a potenciálním českým i zahraničním exportérům a firmám s potenciálem expanze směrem z ČR do zahraničí či ze zahraničí do ČR a s vysokou mírou inovativnosti ve svém podnikání. Více informací nazleznete zde.23.4.2018
Vodafone Nápad roku 2018

Máte skvělý podnikatelský nápad nebo rozjetý projekt, který stále čeká na tu správnou příležitost? Přihlaste se do 11.ročníku soutěže Vodafone Nápad roku 2018! Vítězné projekty vyhrávají 300 tisíc korun, cestu do HQ Huawei v Shenzhenu či na startupové konference v Evropě. Dále můžete získat investici až 20 milionů korun, váš projekt dostane mediální prostor a zpětnou vazbu od více jak 30 mentorů.
Přihlásit se můžete do 12. května 2018. Tak na nic nečekejte a startujte na
www.napadroku.cz
10.4.2018
Týden inovací 2018

Zúčastněte se největší celorepublikové události k podpoře inovací. Letošní, již třetí ročník bude zahájen hlavní událostí dne 14. května ve Foru Karlín v Praze a během celého týdne až do 20. května poskytne návštěvníkům více než 100 doprovodných událostí napříč Českou republikou.
Hlavní událost tohoto ročníku bude sestávat z inovačního veletrhu se semináři a z mezinárodní konference. Čeká vás prezentace top izraelských a českých inovací, přínosné semináře, senzační svítící rostlina nizozemského stratupu Living Light, laserové projekce Signal Festivalu, projížďky Teslou X a mnohé další.

Více informací po rozkliknutí zde


21.3.2018
CzechAccelerator znovu otevírá start-upové dveře do světa

Od 19. března do 19. dubna 2018 se další české start-upy mohou ucházet o akcelerační pobyty v Silicon Valley, New Yorku, Singapuru a nyní také v Londýně.
Zájemce čeká příležitost získat plně hrazený pronájem kancelářských prostor, mentoring a poradenské služby a ze tří čtvrtin hrazené letenky, vstupy na workshopy a networingové akce.

CzechAccelerator je určen pro české podniky s :

• inovativním existujícím produktem/službou
• stářím od 1 roku do 7 let
• maximálně 50 zaměstnanci

Více informací po rozkliknutí zde


8.2.2018
Akreditace VTP

Společnost vědeckotechnických parků ČR, z.s. udělila naší firmě v rámci 14.etapy akreditace VTP v ČR akreditaci, která je platná do 31.12.2019.

Akreditace k náhledu zde


31.1.2018
Projekt CzechMatch

Agentura CzechInvest vyhlásila výzvu pro podávání přihlášek do programu CzechMatch. Nadějné české start-upy a mladé inovativní firmy mají možnost setkat se s možnými investory či obchodními partnery ze Singapuru na jaře 2018. Vedle samotné možnosti ucházet se o zahraniční investici do svého projektu získají české start-upy šanci navázat mezinárodní kontakty, zúčastnit se networkingových akcí, získají zpětnou vazbu z místního trhu a posílí své obchodní i prezentační dovednosti. Zapojení se do projektu CzechMatch může znamenat pro mladý start-up úsporu až 100 tisíc korun.

Přihlášky je možné podávat od 5.2. do 16.2. 2018.

Více informací zde: http://www.podporastartupu.cz/projekty/czechmatch/12.1.2018
Veletrh Věda Výzkum Inovace

Ve dnech 15.5. - 17.5. 2018 se bude v Brně konat již třetí ročník Veletrhu Věda Výzkum Inovace.
Veletrh Věda Výzkum Inovace je jedinečnou platformou pro propojení vědecko - výzkumné a podnikatelské sféry. Je to příležitost pro výzkumníky představit výsledky své práce přímo potenciálním uživatelům.

Zjisti více na http://www.vvvi.cz/index.html12.1.2018
Inovační vouchery - Výzva III

Jste malým a středním podnikem a chcete zahájit inovační aktivity prostřednictvím poradenských, expertních a podpůrných služeb od organizací pro výzkum a šíření znalostí nebo certifikovaných zkušeben? Jestliže ano, je pro Vás určen program Inovační vouchery.

Žádosti o podporu jsou přijímány od 15. 1. 2018 do 31. 12. 2018.

Zjisti více na https://www.agentura-api.org/programy-podpory/inovacni-vouchery/inovacni-vouchery-vyzva-iii/25.10.2017

 Celosvětová událost Týden podnikání


V termínu od 13. do 19.11.2017 se již pátým rokem  koná pod názvem Týden podnikání největší celosvětová událost na podporu podnikání zahrnující 163 zemí světa, jejímž posláním je globální rozvoj podnikání. Cílem Týdne podnikání ČR je oslavit podnikání jakožto chvályhodnou lidskou aktivitu pomáhající růstu české ekonomiky, nadchnout další osoby pro podnikání a poskytnout podnikajícím osobám pomocí široké škály pro ně zajímavých událostí inspiraci, nové kontakty, dodavatele a obchodní příležitosti. Navštivte i vy tuto akci.
Více informací se dozvíte zde:
https://www.tydenpodnikani2017.cz/2.10.2017
Soutěž o Cenu Inovace roku
V roce  2017 se koná 22. ročník  soutěže o Cenu Inovace roku, kterou pořádá Asociace inovačního podnikání ČR, z.s. (www.aipcr.cz). V rámci této soutěže jsou hodnoceny nejkvalitnější inovační produkty přihlašovatelů se sídlem v České republice.

Kdo se může přihlásit?
 
• soutěže se může zúčastnit každý subjekt se sídlem v ČR
• do soutěže se přihlašuje nový nebo významně zdokonalený produkt zavedený na trh v posledních 3 letech (výrobek, technologický postup, služba)
 • přihlášený produkt musí být již průkazně úspěšně využíván (výrobek, resp. služba je uveden/a na trh, technologický postup je zaveden v praxi)

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete zde: http://www.aipcr.cz/pdf/separat_IPTT_I_2017.pdf. Uzávěrka přihlášek 22. ročníku je 31. října 2017.

Další informace o soutěži zjisti na http://www.aipcr.cz/o_cene_inovace.asp

 


3.7.2017 12:22

Inovace - Výzva IV
Jste podnikem, který přichází s novými nápady a uvádí do výroby a následně na trh inovované výrobky, technologie nebo služby? Uvažujete o zlepšení organizačních nebo marketingových firemních procesů? Pokud ano, právě pro Vás je určen program Inovace – Inovační projekt.

Žádosti o podporu jsou přijímány od 12. 7. 2017 do 12. 11. 2017.
 
Na níže uvedeném odkazu se dozvíte základní charakteristiky, jako např. kdo může podporu získat, forma a výše podpory, podporované aktivity, způsobilé výdaje, specifika a omezení apod. 
Více na  https://www.agentura-api.org/programy-podpory/inovace/inovace-vyzva-iv-inovacni-projekt/24.4.2017 15:14

Odstartoval 10. ročník Vodafone Nápad roku, šance na 300 tisíc a milionové investice.
Máš zajímavý startup a potřebuješ růst? Přihlas ho do 10. ročníku Vodafone Nápad roku 2017 do 14. května 2017.


  • 300 000 korun pro vítěze
  • Pobyt v Silicon Valley a účast na TechCrunch Disrupt
  • Investice až 10 milionů korun
  • Mentoring Day 30+ mentorů
  • Zaručená pozornost médií


Dobrý nápad tě dostane nahoru! Zjisti více na http://www.napadroku.cz
29.12.2016 9:40

Obsadit žebříček v prestižních soutěžích se svými inovačními produkty se daří nejen zavedeným společnostem, ale i našim začínajícím firmám.

 

Na letošním dvacátém prvním ročníku soutěže o Cenu Inovace roku 2016 se zadařilo firmě Vyrtych a.s., která je naším klientem. Během výstavní části INOVACE 2016 ve dnech 6. - 9. 12. 2016 úspěšně dosáhla druhého místa za svítidla PITBUL-Ex-LED a EXTEND-Ex-P-LED. Diplom si můžete prohlédnout zde.

 

Úspěšný byl i náš další klient TPI Ing. Jiří Marján, Ph.D., se svým odrážedlem pro nejmenší - RePello®, které je první svého druhu na světě. Umístnil se na třetím místě a pyšní se tímto diplomem. Více informací o jeho produktu se dočtete na jeho webových stránkách http://www.repello.cz/.

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

 

 

 

16.10.2016 10:20

Posláním našeho VTP a PI je podporovat inovační podnikání v kraji. Důkazem úspěchu je značka RePello® klienta TPI Ing. Jiřího Marjána, Ph.D., který vyvinul první celoodpružené dětské odrážedlo na světě s unikátním systémem odpružení LVS™ (Low Vibration System).

 

Odrážedlo je určeno pro děti od 1,5 roku do 4 let a použity byly materiály jako je dřevo, dural a další kvalitní materiály v České republice. První model odrážedla J™ nece označení CE a prošlo zkouškami evropských norem řady EN71.

Více informací naleznete zde.

 

 

 

15.10.2016 8:00
Asociace inovačního podnikání České republiky, z.s. vyhlašuje letos již dvacátý ročník prestižní soutěže o Cenu Inovace roku.
V rámci soutěže jsou hodnoceny nejkvalitnější inovační produkty přihlašovatelů se sídlem v České republice.
Více informací se můžete dočíst na stránkách http://www.aipcr.cz/o_cene_inovace.asp nebo v prezentaci zde21.9.2016 12:00

Společnost vědeckotechnických parků ČR, z.s. udělila naší firmě v rámci 13. etapy akreditace VTP v ČR akreditaci, která je platná do 31.12.2017.
Akreditace k náhledu zde14.6.2016 10:00

Služby infrastruktury – Výzva II

Žádosti o podporu Služby infrastruktury – Výzva II. jsou přijímány od 15. 6. 2016 do 30. 9. 2016.Na webových stránkách CzechInvestu se můžete dočíst základní charakteristiky Výzvy II., např. kdo může zažádat, forma a výše podpory, nepodporované aktivity apod.

http://www.czechinvest.org/sluzby-infrastruktury-vyzva-ii

 

 

4.1.2016 8:40

Služby infrastruktury – Výzva I

Hlavním cílem programu podpory Služby infrastruktury je zkvalitňovat služby podpůrné inovační infrastruktury, která povede ke zvýšení intenzity společných výzkumných, vývojových a inovačních aktivit mezi podnikatelskými subjekty a mezi veřejným a podnikovým sektorem se zaměřením zejména na realizaci nových technologií a konkurenceschopných výrobků a služeb.

Žádosti o podporu jsou přijímány od 4. 1. 2016 do 4. 5. 2016.

Na níže uvedeném odkazu se dozvíte základní charakteristiky, jako např. kdo může podporu získat, forma a výše podpory, podporované aktivity, specifika a omezení apod. http://www.czechinvest.org/sluzby-infrastruktury-vyzva-i

 

10.6.2014 11:20

Naše společnost získala v rámci 12. průběžné etapy akreditací Společnosti vědeckotechnických parků akreditaci, která je platná do konce roku 2015. Tím se náš TPI zařadil mezi 10 akreditovaných vědeckotechnických parků provozovaných v České republice. Akreditace k náhledu zde.

Více informací se dozvíte na:
http://www.svtp.cz/katalog/

V měsíci březnu proběhla úspěšná kolaudace nové přístavby (3. etapa) TPI. Touto přístavbou se zvýšila plocha k pronájmu pro naše klienty na 4750 m2. Fotografie přístavby naleznete zde


12.3. 2014 9:15

V úterý 25. února 2014 bylo pro zaměstnance a spolupracovníky firmy VYRTYCH v prostorách TPI uspořádáno školení společnosti OSRAM, které se týkalo primárně světelných zdrojů, zejména zářivkových trubic a LED technologií. Kromě světelně-technických parametrů se probírala i problematika vzájemných náhrad. Dalším tématem přednášky a následné věcné diskuze byly také elektronické předřadníky a napaječe používané ve svítidlech. Všem účastníkům děkujeme a věříme ve světlé zítřky!

 

7.2. 2014 14:11

Naše společnost se v loňském roce úspěšně zaregistrovala na portál SPOLUPRACE.ORG, který poskytuje aktuální informace o možnostech spolupráce jednotlivých vysokých škol, podniků, inovačních institucí nebo i studentů. Máme tak díky tomu jedinečnou příležitost najít partnera pro Váš projekt. Více informací se dozvíte na http://www.spoluprace.org/cz/ipip.

 

 

29.10. 2013 7:08

Ve středu 23. října 2013 proběhlo v prostorách TPI školení elektroprojektantů spolupracujících s firmou VYRTYCH. Kromě svítidel a osvětlovacích soustav se školení dotklo také návrhu nouzového osvětlení, probíral se i nový výpočtový program, nechyběla rovněž základní charakteristika systémů pro řízení osvětlení. Jako bonus proběhla exkurze do samotné výroby svítidel. Děkujeme za účast a těšíme se opět na shledanou! Fotogalerie  


7.10. 2013 8:05 

Dne 4.10. 2013 proběhlo v zasedací místnosti TPI poutavé školení na téma Jak vyhrát boj proti prokrastinaci. Děkujeme všem za hojnou účast. Fotogalerie 


19.9. 2013 7:35 
Dne 10.9.2013 proběhlo v naší firmě školení pro zaměstnance společnosti Vyrtych. Toto školení se týkalo programu Dialux. Zájem o školení byl velký a je pro naše zaměstnance velkým přínosem v rozvoji jejich profese. V průběhu měsíce října proběhne další schůzka, kde se doladí případné dotazy. Všichni dostali do příštího sezení za úkol, aby v programu pravidelně cvičili. 


5.6.2013 8:25
V termínech 17.5. a 24.5. se v naší firmě konaly semináře pro zahraniční zákazníky. Obou seminářů se zúčastnili zástupci klíčových zákazníků z následujicích zemí: Turecko, Rakousko, Omán, Katar, Velká Británie, Nizozemí, Španělsko, Rumunsko, Lotyšsko, Rusko, Bělorusko. Obsahem bylo školení ohledně výrobního sortimentu, prohlídka a prezentace novinek vývoje pro rok 2013-2014. Zahraniční účastníci měli také možnost vlastní prezentace s přednesem statistických a referenčních údajů ohledně spolupráce s firmou VYRTYCH. Pracovní část seminářů byla ukončena večerním programem. Fotogalerie

 

 

29.4.2013 14:00 
Dne 26.4.2013 proběhlo v naší společnosti VYRTYCH - TPI školení firmy Colsys. Děkujeme všem za účast. Fotogalerie 

 

 

5.6.2012 15:20
Oznámení o výsledku výběrového řízení:
Ve výběrovém řízení na akci „3. ETAPA ROZŠÍŘENÍ TECHNOLOGICKÉHO PARKU A INKUBÁTORU V ŽIDNĚVSI“  byla vybrána firma MATEX HK s.r.o., Kladská 181, 500 03 Hradec Králové, IČ: 25968807. Více informací naleznete zde.
EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Registrovat