Úvodní stránka | Mapa webu
O společnosti Služby Prostory k pronájmu Fotogalerie Kontakt
Preferované uživatelské informace
*Poznámka: Členství v tomto portálu je privátní. Jakmile budou informace o Vašem účtu odeslány, administrátor portálu bude upozorněn a Vaše žádost bude zkontrolována. Jakmile bude Vaše žádost autorizována, obdržíte oznámení o povolení přístupu do portálu.Všechna pole označena červenou šipkou jsou povinná. - (Poznámka: - Registrace může trvat několi sekund. Jakmile kliknete na tlačítko registrovat, počkejte, dokud systém nezačne reagovat.)
Uživatelské jméno je vyžadováno
Křestní jméno je vyžadováno
Příjmení je vyžadováno
Zobrazované jméno je požadováno
E-mail je vyžadován

Zadejte heslo.


 
25. října 2017
 

V termínu od 13. do 19.11.2017 se již pátým rokem  koná pod názvem Týden podnikání největší celosvětová událost na podporu podnikání zahrnující 163 zemí světa, jejímž posláním je globální rozvoj podnikání. Cílem Týdne podnikání ČR je oslavit podnikání jakožto chvályhodnou lidskou aktivitu pomáhající růstu české ekonomiky, nadchnout další osoby pro podnikání a poskytnout podnikajícím osobám pomocí široké škály pro ně zajímavých událostí inspiraci, nové kontakty, dodavatele a obchodní příležitosti. Navštivte i vy tuto akci.

Více informací se dozvíte zde: https://www.tydenpodnikani2017.cz/


 

2. října 2017
 

V roce  2017 se koná 22. ročník  soutěže o Cenu Inovace roku, kterou pořádá Asociace inovačního podnikání ČR, z.s. (www.aipcr.cz). V rámci této soutěže jsou hodnoceny nejkvalitnější inovační produkty přihlašovatelů se sídlem v České republice.

Kdo se může přihlásit?
• soutěže se může zúčastnit každý subjekt se sídlem v ČR
• do soutěže se přihlašuje nový nebo významně zdokonalený produkt zavedený na trh v posledních 3 letech (výrobek, technologický postup, služba)
 • přihlášený produkt musí být již průkazně úspěšně využíván (výrobek, resp. služba je uveden/a na trh, technologický postup je zaveden v praxi)

Jak se přihlásit?
Přihlásit se můžete zde: http://www.aipcr.cz/pdf/separat_IPTT_I_2017.pdf.

Uzávěrka přihlášek 22. ročníku je 31. října 2017.

Další informace o soutěži zjisti na http://www.aipcr.cz/o_cene_inovace.asp


 

3. července 2017
 
Jste podnikem, který přichází s novými nápady a uvádí do výroby a následně na trh inovované výrobky, technologie nebo služby? Uvažujete o zlepšení organizačních nebo marketingových firemních procesů? Pokud ano, právě pro Vás je určen program Inovace – Inovační projekt.

Žádosti o podporu jsou přijímány od 12. 7. 2017 do 12. 11. 2017.

Na níže uvedeném odkazu se dozvíte základní charakteristiky, jako např. kdo může podporu získat, forma a výše podpory, podporované aktivity, způsobilé výdaje, specifika a omezení apod. 

Více na  https://www.agentura-api.org/programy-podpory/inovace/inovace-vyzva-iv-inovacni-projekt/


 
EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Registrovat