Úvodní stránka | Mapa webu
O společnosti Služby Prostory k pronájmu Fotogalerie Kontakt
Preferované uživatelské informace
*Poznámka: Členství v tomto portálu je privátní. Jakmile budou informace o Vašem účtu odeslány, administrátor portálu bude upozorněn a Vaše žádost bude zkontrolována. Jakmile bude Vaše žádost autorizována, obdržíte oznámení o povolení přístupu do portálu.Všechna pole označena červenou šipkou jsou povinná. - (Poznámka: - Registrace může trvat několi sekund. Jakmile kliknete na tlačítko registrovat, počkejte, dokud systém nezačne reagovat.)
Uživatelské jméno je vyžadováno
Křestní jméno je vyžadováno
Příjmení je vyžadováno
Zobrazované jméno je požadováno
E-mail je vyžadován

Zadejte heslo.


 
8. února 2018
 
Společnost vědeckotechnických parků ČR, z.s. udělila naší firmě v rámci 14. etapy akreditace VTP v ČR akreditaci, která je platná do 31.12.2019.

Akreditace k náhledu zde

 

31. ledna 2018
 
Agentura CzechInvest vyhlásila výzvu pro podávání přihlášek do programu CzechMatch. Nadějné české start-upy a mladé inovativní firmy mají možnost setkat se s možnými investory či obchodními partnery ze Singapuru na jaře 2018. Vedle samotné možnosti ucházet se o zahraniční investici do svého projektu získají české start-upy šanci navázat mezinárodní kontakty, zúčastnit se networkingových akcí, získají zpětnou vazbu z místního trhu a posílí své obchodní i prezentační dovednosti. Zapojení se do projektu CzechMatch může znamenat pro mladý start-up úsporu až 100 tisíc korun.

Přihlášky je možné podávat od 5.2. do 16.2. 2018.

Více zde informací zde: http://www.podporastartupu.cz/projekty/czechmatch/

 

12. ledna 2018
 
Ve dnech 15.5. - 17.5. 2018 se bude v Brně konat již třetí ročník Veletrhu Věda Výzkum Inovace.

Veletrh Věda Výzkum Inovace je jedinečnou platformou pro propojení vědecko - výzkumné a podnikatelské sféry. Je to příležitost pro výzkumníky představit výsledky své práce přímo potenciálním uživatelům.

Zjisti více na http://www.vvvi.cz/index.html

 

12. ledna 2018
 
Jste malým a středním podnikem a chcete zahájit inovační aktivity prostřednictvím poradenských, expertních a podpůrných služeb od organizací pro výzkum a šíření znalostí nebo certifikovaných zkušeben? Jestliže ano, je pro Vás určen program Inovační vouchery.

 Žádosti o podporu jsou přijímány od 15. 1. 2018 do 31. 12. 2018.

Zjisti více na https://www.agentura-api.org/programy-podpory/inovacni-vouchery/inovacni-vouchery-vyzva-iii/


 

25. října 2017
 

V termínu od 13. do 19.11.2017 se již pátým rokem  koná pod názvem Týden podnikání největší celosvětová událost na podporu podnikání zahrnující 163 zemí světa, jejímž posláním je globální rozvoj podnikání. Cílem Týdne podnikání ČR je oslavit podnikání jakožto chvályhodnou lidskou aktivitu pomáhající růstu české ekonomiky, nadchnout další osoby pro podnikání a poskytnout podnikajícím osobám pomocí široké škály pro ně zajímavých událostí inspiraci, nové kontakty, dodavatele a obchodní příležitosti. Navštivte i vy tuto akci.

Více informací se dozvíte zde: https://www.tydenpodnikani2017.cz/


 

2. října 2017
 
V roce  2017 se koná 22. ročník  soutěže o Cenu Inovace roku, kterou pořádá Asociace inovačního podnikání ČR, z.s. (www.aipcr.cz). V rámci této soutěže jsou hodnoceny nejkvalitnější inovační produkty přihlašovatelů se sídlem v České republice.

 
Kdo se může přihlásit?
• soutěže se může zúčastnit každý subjekt se sídlem v ČR
• do soutěže se přihlašuje nový nebo významně zdokonalený produkt zavedený na trh v posledních 3 letech (výrobek, technologický postup, služba)
 • přihlášený produkt musí být již průkazně úspěšně využíván (výrobek, resp. služba je uveden/a na trh, technologický postup je zaveden v praxi)

Jak se přihlásit?
Přihlásit se můžete zde: http://www.aipcr.cz/pdf/separat_IPTT_I_2017.pdf.
Uzávěrka přihlášek 22. ročníku je 31. října 2017.

Další informace o soutěži zjisti na http://www.aipcr.cz/o_cene_inovace.asp

 
EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ
INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI
Registrovat